Follow Sony Türkiye

Sony’nin yeni Kompakt Tekli Sound Barı, gerçek ses ile şık ve ince tasarımı buluşturuyor

Press release   •   Jan 17, 2018 12:00 SST

Sony’nin yeni 2.1ch Kompakt Sound Barı HT-SF200, kanepenizin konforunda sinematik ses hissi yaşattığı gibi, adeta üzerine konulduğu her mobilyayı tamamlamak için tasarlanmışçasına hoş bir görünüme sahip. İzleyeceğiniz film veya televizyon programını seçtikten sonra ayrı bir subwoofer’a gerek duymadan “Kompakt Sound Barı”ndan tüm düşük frekanslı sesleri ve net insan seslerini duyabilirsiniz.

İnce ve şık Sound Barı, dahili bir subwoofer’a sahip olmasının yanı sıra Dolby Digital kodekini de desteklemesi ile oturma odanız için benzersiz ses üretiyor. Kompakt boyutuna rağmen, S-Force PRO Ön Surround özelliğinin eklenmesi, odanın dört bir yanını saran kablolar olmaksızın, hoparlörler ile çevrelendiğiniz hissini veriyor.

Kolay bağlanabilirlik

Yaşam alanını temiz ve düzenli tutan SF200, HDMI ARC, Optik veya Bluetooth®[1] üzerinden televizyona kolay bağlanabilirlik özelliğinin avantajından yararlanıyor. Aynı zamanda, Bluetooth® teknolojisi ile diğer akıllı cihazlara kablosuz olarak bağlanabiliyor. Alternatif olarak, hızla bağlanıp anında bir şarkı çalmak istediğiniz anlarda, SF200, kolay çalma için bir USB cihazını bağlamanıza imkan veren kullanışlı bir USB giriş özelliğine de sahip.

Mükemmel eş

Bu, ses kalitesinden taviz vermeksizin, iç dekorasyonunuza uyum sağlayan şık bir “hepsi bir arada” çözüm. Küçük yaşam alanları için ideal olan ürün, televizyonun önüne ya da yanına yerleştirilecek raflara veya konsollara kolaylıkla uyum sağlıyor. Deri görünümlü üst ve kompozit yanlar gibi malzemeler, pürüzsüz uyumu yakalayarak tarzınızı tamamlayacak şekilde bir araya getirildi. Sound Bar, kömür siyahı (HT-SF200) renkte temin edilebiliyor.

Sony hakkında daha fazla haber için http://presscentre.sony.eu/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Seçili teknik bilgiler

Diğer teknik bilgiler için, lütfen aşağıdaki ürün sayfasına bakınız:

http://presscentre.sony.eu/pressreleases/sony-introduces-the-compact-sound-bar-that-stylishly-matches-your-living-room-1722603

[1] Bluetooth® bağlantısı için, Bluetooth® destekli BRAVIA® A2DP(A2DP (Gelişmiş Ses Dağıtım Profili)) gereklidir.

Sony Corporation, tüketiciler ve profesyonel pazarlar için ses, video, görüntüleme, oyun, iletişim, ana cihazlar ve bilgi teknolojisi ürünlerinin üreticisidir. Müzik, resim, interaktif eğlence ve çevrimiçi iş alanlarında Sony, benzersiz bir şekilde dünyanın lider elektronik ve eğlence şirketi olarak konumlanmıştır. Sony, 31 Mart 2018 tarihinde sona eren mali yılda yaklaşık 77 milyar dolar konsolide yıllık satış gerçekleştirdi. Sony’nin global web sitesi: http://www.sony.net/

Attached Files

Word document