Follow Sony Türkiye

Özgür ruhlu annelerin hediyesi SONY’de

Press release   •   May 10, 2018 16:27 SST

SONY, Anneler Günü’nde annesine ne alacağını düşünenler için günümüzün mobil yaşayan, seyahat eden modern annelerine özel hediye seçenekleri hazırladı. Özellikle gün içinde koşuşturması çok olan annelerin yanından eksik etmeyeceği cihazlardan oluşan hediye seçenekleri arasında mobil projektörden, şarj cihazına, kulaklıktan fotoğraf makinesine son teknolojiye sahip pek çok SONY ürünü yer alıyor.

MP-CD1 Mobile Projektör

Avuç içine kolaylıkla sığan MP-CD1, yaklaşık 3,5 metre gibi kısa bir mesafeden içerikleri 120 inçlik bir ekran büyüklüğünde yansıtabiliyor. Sadece 280 gram ağırlığındaki bu çok yönlü projektör, her yüzeyi geniş ekrana dönüştürürken neredeyse hiç gürültü yapmadan çalışması ile de dışarıda yapılan sunumlar, oyunlar, dış mekân etkinlikleri veya aile ile yapılan film geceleri için birebir.

Fiyatı 1.849 TL

CP-V10 Taşınabilir USB Şarj Cihazı

SONY üretimi lityum iyon polimerden üretilen dahili pile sahip CP-V10 Taşınabilir USB Şarj Cihazı, 10000 mAh şarj kapasitesiyle bir akıllı telefonu 4 defaya kadar tam şarj edebiliyor. Zarif tasarımı, 127X72 mm boyutu, 245 gramlık ağırlığıyla çantanızda kolayca taşınabilen cihazın siyah ve beyaz olmak üzere iki rengi bulunuyor.

Fiyatı 199 TL

W830 8x Optik Zoom'lu Kompakt Fotoğraf Makinesi

Ayrıntı dolu fotoğraflar ve HD video klipler çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Cebinize sığacak kadar küçük olan kompakt tasarımlı W830, 20,1 MP sensör, 8x optik zoom’lu ZEISS lens, hızlı otomatik netleme ve Optical SteadyShot görüntü sabitleme gibi özelliklerle donatıldı. W830 Cyber-shot™ ile her sahnenin güzelliğini yakalayabiliyor, dahili otomatik netleme, hareketli sa hnelerde bile keskin, ayrıntılı sonuçlar sunuyor.

WH1000XM2B Siyah ve WH1000XM2N Gold Bluetooth kulaklık

Gürültü engelleme ve Akıllı Otomatik ayarlarla Akıllı Dinleme özellikli, Yüksek Çözünürlüklü Sesli kulaklık, 12 metreye kadar bağlantı kurabilme özelliğine sahip. Siyah ve gold renklerinde sunulan kablosuz, Bluetooth kulaklıklar kafa bandı stilindeki şık tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Fiyatı 2.199 TL

WF1000XB Siyah ve WF1000XN Gold Kulakiçi Bluetooth Kulaklık

Gürültü Engelleme Özellikli kulaklık, 9 saate kadar pil ömrüne sahip. Ergonomik tasarımıyla kulak içi kullanımda gün boyu rahatlık sağlıyor. 15 dakika şarj ile 75 dakika kullanım imkan veriyor ve kulaklığı çıkartmaya gerek kalmadan ortam sesini duymanızı sağlayan Ambient Sound özelliğini sunuyor. Uyarlanabilir Ses Kontrolü özelliği ile de yapılan aktiviteye ve dışarıdaki gürültü seviyesine göre ses ayarı otomatik yapılıyor.

Fiyatı 999 TL

Sony Corporation, tüketiciler ve profesyonel pazarlar için ses, video, görüntüleme, oyun, iletişim, ana cihazlar ve bilgi teknolojisi ürünlerinin üreticisidir. Müzik, resim, interaktif eğlence ve çevrimiçi iş alanlarında Sony, benzersiz bir şekilde dünyanın lider elektronik ve eğlence şirketi olarak konumlanmıştır. Sony, 31 Mart 2018 tarihinde sona eren mali yılda yaklaşık 77 milyar dolar konsolide yıllık satış gerçekleştirdi. Sony’nin global web sitesi: http://www.sony.net/