Follow Sony Türkiye

Futbolun tadı Sony ile çıkar!

Press release   •   Jun 14, 2018 10:38 SST

AF8 serisi ile hiçbir ayrıntıyı kaçırmayın

Sony'nin OLED BRAVIA TV ile sunduğu A1 OLED ve AF8 OLED Serisi adrenalinle dolu anları ve futbol maçlarının heyecanını evinize getiriyor.

OLED TV teknolojisiyle tamamlanan BRAVIA televizyonları, izleyicilere hayal ettiği deneyimi en iyi görselle sunmak için daha önce görülmemiş siyahlar, otantik renkler ve geniş görüş açısı ile önemli ölçüde zenginleştirilmiş 8 milyondan fazla piksele sahip.

Ekranı bir konuşmacıya dönüştüren Sony’nin sürükleyici Akustik Yüzey teknolojisi ise kalabalığın gürültüsünü hissedecek, en iyi ses sistemini sunuyor.

Sony'nin 4K Ultra HD KD-65XF90 ile futbol maçları deneyiminize yeni bir soluk

Sony XF90 BRAVIA serilerinde maçlar inanılmaz ayrıntılarla izleniyor. XF90 Serisi, 4K HDR İşlemci X1 ™ Extreme özelliğine sahip ve ultra ayrıntılı resimler için güçlü gerçek zamanlı görüntü işleme özelliği kullanılıyor.

HT-XF9000 ile tezahürat kalabalığını hissedin

HT-XF9000 sadece izlemeyi değil, aynı zamanda stadyum atmosferini hissetmenize de yardımcı oluyor. Böylece kalabalık arkadaş grubunuzla stadyumu evinizde hissetme şansına sahip olabileceksiniz. 10 dakika gibi kısa bir sürede şarj edildikten sonra kesintisiz bir müzik için TV ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış, Dikey Ses Motorlu 2.1 kanallı Dolby Atmos® / DTS: X ™ ses çubuğu, BRAVIA'nın efsanevi görüntü kalitesinin mükemmel bir şekilde tamamlanışına şahit olacaksınız.

MP-CD1 Mobil Projektör ile tezahürat partinizi dışarı çekin

İster çatı katı ister bahçe olsun, sahip olduğunuz herhangi bir düz duvarda, cep boyutunda mobil projektör ile yepyeni bir ekranınız olabilir. Kolay taşınabilir, avuç içine kolayca yerleşen, MP-CD1, yaklaşık 3,5 metrelik kısa bir mesafeden 120 inç boyutuna kadar yansımayı kullanıcılarıyla buluşturuyor. Sadece 280 gram ağırlığındaki bu çok yönlü projektör, herhangi bir yüzeyi anında geniş bir ekrana dönüştürüyor ve neredeyse tamamen sessiz. Sizler ve dostlarınız için sadece evin içinde değil dilerseniz bahçenizde bile mükemmel bir izleme deneyimine mobil projektör ile sahip olabilirsiniz.

En iyi hatıraları RX100 IV ile saklayın

Dostlarınızla sevdiğiniz anları biriktirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Küçük boyutu sayesinde, her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz RX100 IV, 40x süper ağır çekim, süper yüksek hızlı 1/32000 sn hızlı çekim yapmanıza olanak veren 1.0 tipi istifli CMOS sensörüne sahip.

Sony Corporation, tüketiciler ve profesyonel pazarlar için ses, video, görüntüleme, oyun, iletişim, ana cihazlar ve bilgi teknolojisi ürünlerinin üreticisidir. Müzik, resim, interaktif eğlence ve çevrimiçi iş alanlarında Sony, benzersiz bir şekilde dünyanın lider elektronik ve eğlence şirketi olarak konumlanmıştır. Sony, 31 Mart 2018 tarihinde sona eren mali yılda yaklaşık 77 milyar dolar konsolide yıllık satış gerçekleştirdi. Sony’nin global web sitesi: http://www.sony.net/

Attached Files

Word document