Follow Sony Türkiye

Bu yaz SONY ile bir başka geçecek

Press release   •   Jun 05, 2018 11:28 SST

EXTRA BASS parti hoparlörleri ile her zaman her yerde partileyin

Sony EXTRA BASS Bluetooth hoparlörleriyle sahilde, yazlıkta bir parti düzenleyebilirsiniz. SRS-XB21, SRS-XB31 ve SRS-XB41 modelleri elektronik müzik severleri mutlu edecek için mükemmel sonuçlar veriyor. Kablosuz olan bu hoparlörler uzun bir pil ömrüne sahip, darbeye dayanabilir, DJ fonksiyonları sunar ve yüksek ses sağlıyor. LIVE SOUND özelliği tamamen gerçekçi sesler çıkmasına imkan vererek bir festival havası yaşatıyor. Müziğin ritmine uygun olarak yanıp sönen farklı disko ışıkları ile donatılan tüm modellerde bu özelliği devre dışı bırakmak da mümkün. XB31 ve XB41 modellerinde ise entegre elektronik flaşlar bulunuyor. Ayrıca hem yatay hem de dikey olarak kullanılabilen hoparlörlerin USB bağlantı noktaları sayesinde akıllı telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz.

Gürültü önleyici kulaklıklarla dinlenme arası

Gürültülü bir partiden sonra, WH-1000XM2 size bir rahatlama anı sunar. Ortam gürültüsünü en iyi şekilde engelleyen WH-1000XM2, dünyanın en iyi gürültü önleme teknolojisi olan Ambient Sound ve Personal Noice Canceling Optimizer / Ortam Sesi ve Kişisel Gürültü Engelleme Ayarlayıcısı özelliğine sahip. Avuç içinizi kulak üstü 1000XM2’nin dış yüzeyine yerleştirerek, gürültü engellemeyi geçici olarak devre dışı bırakabiliyorsunuz. Bu şekilde, kulaklığı kapatmak zorunda kalmadan konuşmak veya bir anonsu dinlemek mümkün oluyor. Rahat bir kafa bandına ve 30 saatlik pil ömrüne ek olarak, bu kulaklıkta ayrıca, yalnızca 10 dakikalık şarj ile 70 dakikalık müziğin keyfini çıkarmanızı sağlayan Hızlı Şarj özelliği bulunuyor. WH-1000XM2, bir festivalde kullanmak ya da çadırda bir süre dinlenmek için de ideal.

Afterparty’yi güçlü bir ses sistemi ile zenginleştirin

Festivali Afterparty ile bitirin. High Power Audio sistemi sayesinde, en iyi partileri her yerde verebilirsiniz. MHC-V41D güçlü ses verirken çeşitli DJ fonksiyonları sunuyor. “Hepsi bir arada” ve aynı zamanda kompakt eğlence sistemlerini taşımak da çok kolay. Parti hoparlörleri, Akıllı Yüksek Güç Teknolojisi ile güçlü ses verme özelliğine sahip. Bu özellik, büyüleyici bir ses sağlamak için ses basıncını artırıyor. EXTRA BASS teknolojisinin entegrasyonu, derin baslar sağlarken yoğun bir festival atmosferini garanti ediyor. Ayrıca hoparlörler, Clear Audio+ ve DSEE ses teknolojileri ile donatılmıştır.

% 100 festival kamerası: teknik mükemmellik ve çok kompakt tasarım

Festivalin her anını yüksek kalitede kaydetmek ister misiniz? APN RX0 sayesinde bu mümkün. Bu kamera, sağlam ve ultra kompakt özelliklerde Sony RX serisinin en iyi görüntü kalitesini sunuyor. RX0, su geçirmez tasarımının darbeye ve basınca dayanıklı olması nedeniyle tüm festivaller için uygun. Fotoğraf ve video çekmek için uygun olan RX0, aynı zamanda çoklu kamera ayarında da kullanılabiliyor. Bu, fotoğrafların, videoların veya görüntülerin süper yavaş çekimde farklı açılardan kaydedilmesini sağlıyor. Cihaz çok kompakt ve sadece 110 gram ağırlığında. 59 mm x 40,5 mm x 29,8 mm boyutlarında olan RX0, loş bir festival alanından, yağmurlu veya tozu ortamlara kadar zor koşullarda fotoğraf ve video çekmek için kullanılabiliyor. Her türlü açık hava aktivitesinde rahatlıkla kullanılabilen APN RX0 kompakt boyutundan dolayı çok rahat taşınabiliyor.

Sony Corporation, tüketiciler ve profesyonel pazarlar için ses, video, görüntüleme, oyun, iletişim, ana cihazlar ve bilgi teknolojisi ürünlerinin üreticisidir. Müzik, resim, interaktif eğlence ve çevrimiçi iş alanlarında Sony, benzersiz bir şekilde dünyanın lider elektronik ve eğlence şirketi olarak konumlanmıştır. Sony, 31 Mart 2018 tarihinde sona eren mali yılda yaklaşık 77 milyar dolar konsolide yıllık satış gerçekleştirdi. Sony’nin global web sitesi: http://www.sony.net/

Attached Files

Word document